флаг

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

 

Чернігівська районна державна адміністрація доводить до вашого відома, що в межах виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошено конкурс бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва (далі – Конкурс).

Оголошення про умови Конкурсу оприлюднене на офіційному веб-сайтах Запорізької облдержадміністрації у розділі «Оголошення» на головні й сторінці та у розділі «Інше»/Регуляторна політика та розвиток підприємництва/Розвиток та підтримка підприємництва/До уваги зацікавлених осіб або за посиланням: (http://www.zoda.gov.ua/news/41486/ogolosheno-povtorniy-konkurs-biznes-planiv-subjektiv-malogo-i-serednogo-pidprijemnitstva.html).

Кінцева дата подання пакету документів для участі у конкурсі – 03.08.2018 до 15-45.

Докладніше з Порядком можна ознайомитися на веб-сайті Чернігівської райдержадміністрації за ел. адресою:  http://chrda.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика та розвиток підприємництва».

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації

 

В.С. Дудукалов