флаг

Про Умови проведення конкурсу з визначення суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання компенсації шляхом здешевлення кредитів

З метою забезпечення вимог «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 року № 300, обласна конкурсна комісія визначила Умови для розгляду заявок суб'єктів господарювання агропромислового комплексу - претендентів на отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами у 2017 році.

Оголошення про Умови проведення конкурсу з визначення суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів - тут.

Конкурсна комісія розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, у день оприлюднення даного оголошення про Умови проведення конкурсу з 17.08.2017 року.

Засідання конкурсної комісії проводяться у разі потреби. Останній день подачі документів 28 листопада 2017 року.

Документи надаються до Департаменту агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 69107, м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд. 164. кабінет 535. Довідки за тел.: (061) 239-05-55.

 

До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності!

Чернігівська районна державна адміністрація повідомляє, що з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.11.1999 року № 2034 «Порядок ведення державного обліку та паспортизації відходів», розпорядження голови Запорізької обласної держадміністрації від 17.12.2013 року № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області», суб’єкти господарювання всіх форм власності , які розташовані на території Чернігівського району, повинні щорічно проводити інвентаризацію та паспортизацію відходів та надавати звіт до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації в установлені Законом терміни.

Відповідно п.8 до постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 року № 1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» до реєстру включаються об’єкти, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) перевищує граничне значення (Пгз), що дорівнює 1000 умовних одиниць на рік. Достовірне визначення Пзув можливе тільки після проведення суб’єктами господарювання інвентаризації, ідентифікації відходів виробництва та споживання.

Суб’єкти господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов’язана з утворенням відходів та здійсненням операцій поводження з ними повинні:
1. Провести інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання.
2. На підставі проведеної інвентаризації надати звіти до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Форми звітів будуть розміщені на офіційному сайті райдержадміністрації, крім того, форми можна отримати в електронному вигляді у відділі економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації (довідки за тел. 9 14 75).

Надання допомоги по підготовці звіту з інвентаризації здійснює Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації за телефоном 0612 34 70 50.

Крім того, нагадуємо, що спливає термін подання до відділу економічного розвитку та торгівлі річного розрахунку Пзув, на підставі якого райдержадміністрація готує перелік суб’єктів господарювання, яким необхідно отримати ліміти на утворення та розміщення відходів. За ненадання інформації, неотримання лімітів несуть відповідальність суб’єкти господарювання згідно діючих законів України. Контроль за визначенням лімітів та їх дотриманням здійснює Держекоінспекція та її територіальні органи.

Зразок листа до Чернігівської районної державної адміністрації
Форма 1
Форма 2
Форма 3
Форма 4


До відома суб’єктів господарювання!


Чернігівська районна державна адміністрація повідомляє, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України запроваджено механізм реєстрації інвестиційних проектів, які потребують державної підтримки. На офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку www.me.gov.ua в рубриці «Економічна політика України» розміщено «Дорожню карту отримання суб’єктами господарювання державної підтримки, передбаченої законодавством України, для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки». До пріоритетних галузей економіки віднесено агропромисловий комплекс за напрямами – виробництво, зберігання харчових продуктів, виробництво біопалива.
У рубриці «Обговорення документів» розміщено накази Мінекономрозвитку «Про затвердження форми реєстраційної карти інвестиційного проекту у пріоритетній галузі економіки».
Крім того, інформуємо про затвердження постановою КМУ від 13.11.2013 р. № 835 Порядку відбору проектних пропозицій та інвестиційних проектів, для розроблення яких надається державна підтримка
З питань оформлення заяв та реєстраційної картки для участі у відборі проектів звертатися до Мінекономрозвитку за тел 044 596 67 71, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..