флаг
Фонд соціального страхування від нещасних випадків інформує, нагадує
Шановні роботодавці!
Відповідно до ст. 13 Закону України "Про охорону праці" від 14.10.1992 № 2694-ХІІ роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

З цією метою керівник забезпечує функціонування системи управління охороною праці, складовими елементами якої є організація проведення аудиту охорони праці, оцінка технічного стану виробничого обладнання та устаткування на відповідність вимогам нормативних документів, розробка положень, інструкцій з охорони праці тощо.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» від 23.09.1999 №1105-ХІУ основним завданням Фонду соціального страхування від нещасних випадків є здійснення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, усунення загрози здоров'ю та життю працівників, викликаної умовами праці. Одним із профілактичних заходів визначено надання необхідних консультацій роботодавцям для створення та реалізації ефективної системи управління охороною праці. Статтею 23 Закону обов'язок щодо виконання статутних функцій та обов'язків Фонду із запобігання нещасним випадкам покладено на страхових експертів з охорони праці.

Отже, відділення виконавчої дирекції Фонду у м.Токмак пропонує всім роботодавцям кваліфіковану безоплатну допомогу у реалізації їх обов'язку щодо створення ефективної системи управління охороною праці. Телефони страхових експертів з охорони праці (для довідок): м. Токмак - (0278) 2 23 67, м. Оріхів - 4 48 40.