флаг
До уваги підприємств, підприємців!
З метою сприяння в роботі місцевим державним адміністраціям, а також надання безкоштовної допомоги підприємствам України під час економічної кризи, Рада голів державних адміністрацій, у рамках договору про співпрацю з оператором ринку IT – послуг компанією IJI IT GROUP, інформує про можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпечення – GRM систему (система управління взаємовідношення з клієнтами).

Підприємства мають змогу отримати GRM систему на безкоштовних засадах. Сплата за ліцензію не стягується. Оплачувати підключення додаткових місць не потрібно.

Дана версія розрахована на підприємства малого та середнього бізнесу, може бути використана підприємцями та підприємствами аграрного сектору та інших галузей економіки.

GRM система – це всі бізнес-процеси підприємства у одному онлайн сервісі, з доступом 24 години на добу. Це також можливість керування підприємством, бізнес-процесами з будь якого місця за допомогою мобільних пристроїв.

Підприємство отримує:
- онлайн планувальник завдань для свого персоналу, контроль над їх виконанням;
- систему обліку всіх своїх контрагентів, а також облік товарів та послуг, що пропонуються підприємством, або потрібні підприємству;
- облік замовлень, проектів, угод підприємства;
- облік рахунків, контрактів, актів, накладних по угодам;
- облік фінансів;
- хмарне збереження файлів;
- електронний журнал вхідної та вихідної кореспонденції;
- внутршньосистемний обмін повідомленнями між працівниками;
- карточки обліку персоналу, табель обліку робочого часу,звіти по угодам та роботі на кожного працівника;
- адміністративну систему з обмеженнями рівня доступу до інформації.

Більш детальну інформацію, а також доступ до демо-версії можна отримати за гіперпосиланням: http://www.ijigroup.com/ru/crm.html.

Контакти для зв’язку: Тел.+38(044)360-62-61,+38(050)380-14-56, +38(093)986-84-02 E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.