флаг

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Чернігівська районна державна адміністрація повідомляє, що Запорізькою обласною державною адміністрацією в межах виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2017-2018 роки оголошено конкурс-бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва (далі – Конкурс).

Інформація про здійснення державної регуляторної політики Чернігівською райдержадміністрацією в 2016 році
ПЛАН-ГРАФІК
заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2017 рік Чернігівської райдержадміністрації
Зразки документів про включення підприємств до реєстру утворення, оброблення та утилізації відходів
ЗВІТ
про періодичне відстеження результативності регуляторного акта
розпорядження голови Чернігівської районної державної адміністрації від 26.01.2006 № 26 «Про створення Дозвільного центру з видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності»
До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва виробничої та інноваційної сфери, у тому числі сільськогосподарської сфери, включаючи агротуризм!
Чернігівська районна державна адміністрація доводить до Вашого відома інформацію щодо можливості отримання фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва виробничої та інноваційної сфери, у тому числі сільськогосподарської сфери, включаючи агротуризм, під реалізацію бізнес-планів на зворотній основі шляхом мікрокредитування.
Сприяння українським імпортерам у пошуках партнерів із США
Рада голів державних адміністрацій інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів з США Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою, яка є представником Департаменту Торгівлі США при Посольстві США в Україні, інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів з США.
До уваги підприємств, підприємців!
З метою сприяння в роботі місцевим державним адміністраціям, а також надання безкоштовної допомоги підприємствам України під час економічної кризи, Рада голів державних адміністрацій, у рамках договору про співпрацю з оператором ринку IT – послуг компанією IJI IT GROUP, інформує про можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпечення – GRM систему (система управління взаємовідношення з клієнтами).
До відома суб’єктів підприємницької діяльності!!!
З метою надання безкоштовної допомоги підприємствам України під час економічної кризи, Рада голів державних адміністрацій, у рамках договору про співпрацю з оператором ринку ІТ-послуг компанією ІJI ІТ GROUP, інформує про можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпечення – СRM-систему (система управління взаємовідношеннями з клієнтами).
ПРООН запрошує членські бізнес-об’єднання малого і середнього бізнесу висловити зацікавленість щодо участі в програмі з розвитку спроможності