флаг

Центр надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області

З метою реалізації в повному обсязі низки доручень Президента України стосовно забезпечення створення мережі центрів надання адміністративних послуг, відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», на виконання розпорядження голови Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області від 20.11.2013 № 386 «Про створення центру надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області» в районі утворено Центр надання адміністративних послуг, який розпочав свою роботу 30 грудня 2013 року.

Основними завданнями Центру є спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання у найкоротший строк за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24.12.2013 № 459 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області» визначено перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області, а саме:

1.

Видача єдиних квитків дітям-сиротам і дітям, які залишились без піклування батьків.

2.

Довідка щодо володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування.

3.

Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

4.

Реєстрація колективних договорів, додатків і змін до них.

5.

Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки (внесення змін до будівельного паспорта).

6.

Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

7.

Розміщення та оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

8.

Надання висновку про погодження проекту відведення земельної ділянки.

9.

Видача довідки з реєстру документів дозвільного характеру.

В разі виникнення необхідності до визначеного переліку адміністративних послуг будуть вноситись зміни та доповнення, про що додатково надаватиметься інформація.

Центр надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області знаходиться в центральній частині селища з розвинутою транспортною інфраструктурою, на першому поверсі Чернігівської районної державної адміністрації за адресою 71202 Запорізька область, Чернігівський район, смт Чернігівка, вул. Леніна, б. 401.

На вході до приміщення розміщено інформаційну вивіску з найменуванням центру, вхід до центру облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями, який знаходиться з внутрішньої сторони будівлі.

Телефон для довідок 06140 9 14 98.