флаг

Центр надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області

 

З метою реалізації в повному обсязі низки доручень Президента України стосовно забезпечення створення мережі центрів надання адміністративних послуг, відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», на виконання розпорядження голови Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області від 20.11.2013 № 386 «Про створення центру надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області» в районі утворено Центр надання адміністративних послуг, який розпочав свою роботу 30 грудня 2013 року.

Основними завданнями Центру є спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання у найкоротший строк за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг.

Перелік адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг затверджено розпорядженням голови Чернігівської районної державної адміністрації від 13.06.2018 № 225 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області» у відповідності до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та згідно  розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»(зі змінами).

Центр надання адміністративних послуг в Чернігівському районі Запорізької області знаходиться в центральній частині селища з розвинутою транспортною інфраструктурою, на першому поверсі Чернігівської районної державної адміністрації за адресою 71202 Запорізька область, Чернігівський район, смт Чернігівка, вул. Соборна, б. 401.

На вході до приміщення розміщено інформаційну вивіску з найменуванням центру, вхід до центру облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями, який знаходиться з внутрішньої сторони будівлі.

Телефон для довідок 06140 9 15 91.

Час прийому суб’єктів звернень є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг,   і   становить: 

понеділок – з 8-00 до 15-00;

вівторок – з 8-00 до 20-00;

середа – з 8-00 до 15-00;

четвер – з 8-00 до 15-00;

п’ятниця – з 8-00 до 15-00.