флаг

Новини

День визволення Чернігівки розпочався з оновлення Алеї Слави
126 кущів вічнозеленого самшиту та десяток молодих берізок висадили чернігівці на Алеї Слави з нагоди відзначення Дня визволення селища. Долучилися до заходу голова районної державної адміністрації Віктор Дудукалов, його перший заступник Віктор Сапальов, провідний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Наталія Марічева, яка в травні 1975 року сама була школяркою і допомагала закладати Алею Слави.

40 років тому піонери разом із визволителями району — бійцями 611-го авіаполку також висадили дерева. За словами Наталії Марічевої, напарником якої був авіатор Олександр Чумак, біля кожної деревинки стояла табличка з іменами воїна та школяра, які посадили рослину. На жаль, за ці роки частину Алеї було втрачено. Та пам’ять про ту велику толоку досі живе у пам’яті її учасників.

Символічний зв’язок поколінь визволителів із нащадками продовжиться і надалі. Сьогоднішні школярі зможуть через довгі роки помилуватися результатами своїх трудів і, можливо, розбити наступну частину Алеї.
 

У оновленій Алеї також з’явилися “військові” рослини — кущі самшиту, до висадження яких приклали руку нинішні захисники України — військові Владислав Сорокін та Володимир Філіпенко, які служать у зоні проведення АТО.

Передував висадженню дерев урочистий мітинг.