флаг

Новини

Чернігівка готується до чергової річниці визволення
Висаджуванням Алеї Слави розпочнуться меморіальні заходи з нагоди відзначення річниці визволення Чернігівки від німецько-фашистських загарбників 18 вересня. Про це йшлося під час засідання організаційного комітету, яке провів 4.09.2015 голова районної держаної адміністрації Віктор Дудукалов.

Розпочнеться відзначення Дня визволення 18 вересня о 13.00 із поповнення деревами Алеї Слави, яку між бібліотекою та будівлею колишньої середньої школи висаджували бійці 611-го авіаційного полку 40 років тому. До висадження саджанців будуть запрошені колишні піонери, які тоді, в далекому 1975-му, допомагали військовим, а також нинішні школярі.

Лише почне сутеніти, цього ж дня головною вулицею селища від райдержадміністрації до Меморіалу Слави рушить колона, очолювана оркестром та школярами, які нестимуть палаючі смолоскипи, у пам’ять того славетного дня, коли було звільнено Чернігівку. По тому біля Меморіалу відбудеться мітинг, а після нього – святковий концерт. Для дітей працюватимуть атракціони.

Цьогоріч, які і рік тому, було вирішено утриматися від феєрверків. Окремо наголошено на тому, що всі районні урочистості пройдуть без жодної партійної символіки.

17-19 вересня в сільських радах району також відбудуться меморіальні та святкові заходи з нагоди визволення територій від німецько-фашистських загарбників.