флаг

Новини

Політики домовилися про перемир’я
2 вересня, представники районних організацій політичних партій підписали меморандум про суспільне перемир’я на території району.

За ініціативи голови райдержадміністрації Віктора Дудукалова, відбулася зустріч політиків району, під час якої вони обговорили місцеві вибори та свою участь у них зокрема. Учасники зустрічі зазначили, що необхідно виключити можливе застосування посадовцями адміністративного ресурсу в проведенні передвиборної агітації, підкуп виборців у будь-якій формі. Також наголосили на неприпустимості провокацій та дестабілізації ситуації в районі.

Свої погляди та домовленості присутні партійці виклали в меморандумі. Сам собою документ не має юридичної сили, а лише декларує наміри підписантів дотримуватися викладених у ньому положень. Однак, зважаючи, що вони збігаються з вимогами законів України, можна розраховувати — порушувати їх не будуть.

Меморандум підписали представники шести районних організацій політичних партій із 13 запрошених на зустріч: Аграрної партії, Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, ВО “Свобода”, Народної партії, “Наш край”, Радикальної партії Олега Ляшка в Запорізькій області. Втім, уповноважені від інших політичних партій зможуть скріпити документ підписами у будь-який момент — його оригінал зберігається у райдержадміністрації.

Артем ЗАВНЕУСОВ