флаг

Новини

У районі відзначили День Незалежності
День Незалежності в районі розпочався з ярмарка сільгосппродукції, по завершенні якого на центральній селищній площі розпочалися масові гуляння та концертна програма. Гості святкувань — у вишиваних сорочках, із синьо-жовтими прапорцями.
 
Сільські ради встановили біля РЦКД свої курені, кожен із яких був чимось особливий. Гостинні довгинці з посмішкою та віршами заманювали перехожих — пригощатися наваристим борщем, приготованим «із душею» тут же, у великому казані. До головної страви подавали запашні пампушки з часником, бутерброди з салом і стопочку «для апетиту». Новоказанкуватський курінь пропонував скуштувати смачний куліш, Широкоярський — неперевер-шені вареники. Ці та Богданівська сільські ради отримали подяки від райдержадміністрації за найкращу страву, Владівська — за найкращу презентацію, Чернігівська селищна рада — за підготовку та участь. Найкращий курінь – у Панфілівської сільради.

   

Крім того, під час свята збирали кошти на потреби військовослужбовців АТО. Для цього продавали вишивані картини, різноманітні поробки, книги. Можна було подивитися й на роботи владівського художника-краєзнавця Володимира Ляха.

Одночасно, з дев’ятої ранку до півдня, тривав святковий концерт за участю колективів сільських Будинків культури, учасників художньої самодіяльності та працівників РЦКД. Лунали українські пісні, проводилися конкурси та вікторини з подарунками.
     

Завершилося дитяче свято танцювальним патріотичним флешмобом.
 

Увечері на сцені РЦКД виступив із вокальною програмою заслужений артист естрадного мистецтва України, заслужений працівник культури України Анатолій Сердюк.

Цього ж дня у Чернігівській ЗОШ ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника пройшли змагання з паркового волейболу. Перемогла команда с. Стульневе, на другому місці — чернігівська «Молодь», на третьому — «Ветерани». Переможцем із жиму лежачи у категорії 65 кг став Валентин Рязанов (клуб «Атлант», с. Довге), ІІ місце — у Дмитра Вікторова, ІІІ — у Максима Сірого. У категорії 75 кг переміг Герман Момот (Чернігівка), ІІ місце взяв Карен Зінченко (клуб «Атлант», с. Довге), ІІІ — Владислав Василенко. Переможців спортивних змагань нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Артем Завнеусов