флаг

Новини

День Державного Прапора розпочали Фестивалем повітряних зміїв
Близько тридцяти повітряних зміїв усіляких форм та розмірів здійнялися в небо під час першого в районі фестивалю повітряних зміїв, який відбувся 23 серпня в Чернігівці з ініціативи першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Сапальова.

Розпочався фестиваль о 9.00 акцією «Наш бойовий прапор», коли над стадіоном селищного парку було піднято національний прапор, привезений волонтерами із села Широкине Донецької області, з автографами бійців 15-го батальйону Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору.

Організатори приурочили Фестиваль до Дня Державного Прапора України, тож акцент зробили саме на цьому: влаштували тематичну вікторину, дітлахам розповіли про один із державних символів. Потому перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов провів майстер-клас із виготовлення найпростіших повітряних зміїв.

– Дерев’яні рейки, скотч, поліетиленова плівка, нитки і, головне, бажання — ось такий рецепт простого змія, – розповідає Віктор Вікторович і демонструє присутнім, як і в якому порядку необхідно скріпляти деталі літального апарату.

Захоплення це — зовсім не дитяча забавка, бо є моделі, виготовлення яких потребує неабиякого терпіння та вміння.
 

«Цвяхом» програми фестивалю став запуск у небо змія з прикріпленим до леєра синьо-жовтим прапором.


Крім того, організатори заходу визначили переможців у трьох номінаціях. «Найоригінальніша ідея» була у Владислави Ганявіної, «Найкращий повітряний змій, виконаний у національному стилі» – в Івана Прокопенка, «Найкращий саморобний змій» – у Олександра Курленкова. Уіх їх відзначили подарунками та грамотами районної державної адміністрації, а учасників — подяками РДА.


Для дітлахів підготували солодкий сюрприз — морозиво.