флаг

Новини

Представили майбутнього військового комісара
Військовий комісар Чернігівського РВК, що розпочне свою роботу в районі у жовтні, був представлений під час наради з керівниками сільськогосподарських підприємств, органів місцевого самоврядування, проведеної головою районної державної адміністрації Віктором Дудукаловим 11.08.2015.

Старший групи з розгорнення Чернігівського РВК полковник Володимир Кравцов, зазначив, що він готовий до співпраці та запросив керівників органів місцевого самоврядування, підприємств звертатися до нього з будь-яких питань, що стосуються мобілізації. Наразі ж необхідно вирішити ряд важливих питань. Приміром, де буде розташовуватися майбутній військкомат, бо приміщення повинне бути відповідно облаштоване, зі сховищем та місцем для зберігання зброї.

До речі, за словами військового комісара Пологівсько-Чернігівського ОРВК Олександра Манжоса, зважаючи на те, що в Чернігівському районі показники з виконання планового завдання шостої черги часткової мобілізації – одні з найгірших в області (з 37 військовозобов’язаних було мобілізовано 6), мобілізація в районі буде продовжена до повного виконання плану. Це, в першу чергу, дозволить демобілізувати бійців, які вже відслужили визначені терміни, але не можуть полишити пости через відсутність заміни.

Ще одним питанням наради стало виконання рішення Ради оборони Запорізької області від 17.06.2015 № 46 щодо забезпечення блокпосту, який розташований в с. Темирівка Гуляйпільського району – практично на кордоні із Донецькою областю. Орієнтовна сума, необхідна щомісяця, – близько 30 тисяч гривень. Голова райдержадміністрації звернувся до керівників сільгосппідприємств із проханням у сприянні вирішенні цього питання, бо лише об’єднавши зусилля, район зможе гідно виконати поставлене перед ним завдання. Розуміючи важливість ситуації, сільгоспвиробники практично одноголосно дали згоду , вирішивши поповнити рахунки благодійного фонду «Наш край – Чернігівський район Запорізької області» для забезпечення блокпосту.


Також під час наради порушувались питання проведення інвентаризації земель, проведення заходів у рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистських) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Попюк звернувся до сільгоспвиробників із проханням взяти участь у запланованому на 24.08.2015 ярмарку, виставивши на продаж широкий асортимент продукції власного виробництва за зниженими цінами. Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Ігор Лехман, у свою чергу, запросив сільські ради взяти участь у представлені територій, організації куренів, які передбачені програмою святкування в Чернігівці Дня Незалежності.