флаг

Новини

Як відзначатимемо День Незалежності?
Основну канву урочистих та меморіальних заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України було визначено 10.08.2015, під час засідання організаційного комітету, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов.

Урочисті заходи розпочнуться 21.08. Зранку відбудеться покладання квітів до погруддя Шевченка та могили загиблого в АТО панфілівця Віталія Ільїна. О 10.00 в районному центрі культури та дозвілля відбудуться районні урочистості з нагоди цих державних свят.

23.08 Чернігівка вперше відзначатиме День Державного Прапора фестивалем повітряних зміїв, що стартує на селищному стадіоні о 9.00. По завершенні фестивалю – нагородження переможців та учасників, після якого – фінал Кубку району з футболу.

Святкування Дня Незалежності розпочне ярмарок сільгосппродукції. Місцеві виробники привезуть на продаж по зниженим цінам зернові, баштан, рибу, мед, фрукти, молочні вироби тощо. Відкриється ярмарок 24.08 о 6.00 по вулиці Радянській (за РЦКД). Після ярмарку, з 9.00, на площі перед районним центром культури та дозвілля території сільських рад представлятимуть свої курені. На площі також розгорнеться виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва. Для дітей працюватимуть атракціони, будуть організовані конкурси. Спортсмени випробують свої сили в змаганнях із волейболу, тенісу, шахів тощо. Вечірня конкурсно-розважальна програма розпочнеться біля РЦКД о 18.00. Тоді чекаємо на виступ запрошеного гостя – співака Анатолія Сердюка.

До свят планується урочисто прикрасити селище національною символікою.

Як зазначив Віктор Сапальов, ця програма не є остаточною. По ходу підготовки до неї вноситимуться зміни. Організатори відкриті до будь-яких пропозицій громадськості.