флаг

Новини

Під час акції зібрали для солдат понад 5,7 тис. кг допомоги
Рік тому з ініціативи райдержадміністрації ряд торгівельних точок району приєднався до всеобласної акції «Допоможемо Українській армії» – збиранні продуктів, води, товарів першої необхідності, засобів гігієни для Збройних сил України, які на той час перебували у надзвичайно тяжкому становищі.

Основну частину зібраної допомоги було передано госпіталям в Куйбишевському і Розівському районах, бійцям 55-ї окремої артилерійської бригади, іншим частинам, які дислокувалися на території Донецької та Запорізької областей.

Протягом року участь в акції взяло 14 торгівельних закладів району, розмістивши в своїх приміщеннях кошики для гуманітарної допомоги, яку надавали покупці, що допомогло зібрати для військовослужбовців понад 5,7 тис. кг продуктів, засобів гігієни тощо.

Найактивнішими учасниками акції стали мережа магазинів «Господарчий», магазини райспоживтовариства, торгові заклади «Валентина», «Холод», «Меркурій», приватні підприємства «Сивак», «Одаренко», аптеки «Арніка» і «Здоровье+».

Акція «Допоможемо Українській армії» сприяла консолідації громади району навколо ідеї захисту рідного краю, дала міцний поштовх розвитку волонтерського руху. Ми не припиняємо збір допомоги для військовослужбовців. На передовій конче потрібні продукти тривалого терміну зберігання, білизна, засоби гігієни, миючі засоби. Усе це можна залишити в організаційному відділі апарату районної державної адміністрації (к. 25) чи районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де буде сформовано та відправлено на фронт черговий вантаж.