флаг

Новини

Підтримали проект «Купуй чернігівське»
У червні заступник голови районної державної адміністрації Віталій Манич провів розширене засідання районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, під час якого обговорено проект «Купуй запорізьке – обирай своє» та обговорено шляхи підтримки місцевих товаровиробників на районному рівні.

Участь в засіданні взяли, зокрема, власники торгівельних точок та товаровиробники.

Віталій Манич повідомив присутніх про започаткування проекту «Купуй запорізьке – обирай своє», ознайомив зі змістом Меморандуму, що укладено 27.04.2015 між Запорізькою облдержадміністрацією, Запорізькою міською радою та місцевими виробниками продовольчих товарів, що є учасниками проекту «Купуй запорізьке – обирай своє».

Метою проекту є привернення уваги споживачів до товарів місцевого виробництва, які не поступаються якістю аналогам з інших регіонів, підвищення рівня продажу цієї продукції, що, в свою чергу, дозволить збільшити обсяги виробництва, розширити внутрішній та зовнішній ринки збуту та створити додаткові робочі місця.

На сьогодні планується залучити до участі у проекті товаровиробників та інших суб’єктів господарювання, створити об’єкти фірмової торгівлі під знаком «Купуй запорізьке – обирай своє» по території області.

Ряд підприємців виступили із закликом долучитися до проекту під гаслом «Купуй чернігівське», підтримавши ініціативу заступника голови райдержадміністрації. Для цього підприємцями запропоновано з метою просування продукції власних виробників в закладах торгівлі визначити місця для продажу хлібобулочних та кондитерських виробів місцевих виробників під знаком «Купуй чернігівське». Використовувати при реалізації цієї продукції торгівельну надбавку в розмірі не вищу за 10%. Також приділяти більше уваги рекламі власної продукції. Для цього визначити день для проведення презентації на місцевому ринку із дегустацією виробів, провести «День відкритих дверей».

За словами товаровиробників та підприємців, проект «Купуй чернігівське» дасть можливість збільшити обсяги виробництва та робочих місць для нашого населення.