флаг

Новини

Гуманітарний вантаж від чернігівців – 72-й аеромобільній бригаді
Яскраві патріотичні малюнки, дитячі листи, саморобки та понад півтони продуктів, зібраних з ініціативи районної державної адміністрації трудовими колективами, жителями району, було відправлено 13 липня у Донецьку область для бійців 72-ї аеромобільної бригади.

Доставили допомогу від чернігівців активісти бердянського волонтерського центру «Захист» та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ілона Щипенко.

За словами бійців, які отримали вантаж, найбільше порадували листівки та саморобки, виготовлені чернігівською малечею. Вони також висловили свою вдячність депутату обласної ради, керівнику фермерського господарства Андрію Гогунському, який передав у бригаду будматеріали для зведення оборонних укріплень, питну воду, шини тощо.


Формування нового вантажу для військових триває.

Гуманітарну допомогу солдатам (потрібні продукти тривалого терміну зберігання, білизна, засоби гігієни, миючі засоби) можна залишити в організаційному відділі апарату районної державної адміністрації (к. 25) чи районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.