флаг

Новини

Голова райдержадміністрації обговорює з жителями територій проблемні питання
9 липня громадські обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування, а також інших важливих для життя селян питань відбулися на територіях Новоказанкуватської, Новополтавської і Новомихайлівської сільських рад, жителі яких поспілкувалися щодо проблемних тем з головою районної державної адміністрації Віктором Дудукаловим.

Найактивніше під час зустрічей обговорювали перспективи та ризики добровільного об’єднання територіальних громад. Проте селяни мали змогу висловити свої занепокоєння також щодо ряду інших проблемних питань: забезпечення твердим паливом, нинішня ціна якого непідйомна для більшості родин, транспортне сполучення, що практично відсутнє між деякими селами й райцентром, продаж молока за копійки, незаконне вирубування лісонасаджень тощо. На всі поставлені запитання голова районної державної адміністрації відповів відверто та без прикрас, навіть якщо ситуація з якоїсь проблеми мало контрольована. Ряд запитань були відкладені до уточнення.

Виїзні зустрічі голови райдержадміністрації з жителями району тривають. Але, як неодноразово наголошував Віктор Дудукалов, двері його кабінету завжди відчинені для відвідувачів і він готовий до відкритої співпраці з тими, хто має проблемні запитання чи готовий внести конструктивні пропозиції.