флаг

Новини

Рятувальники відпрацьовували гасіння лісових пожеж
Фахівці районної державної адміністрації взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях рятувальників 5-ДПРП ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Приморського лісового господарства щодо гасіння лісових пожеж в природних екосистемах, що відбулися 03 липня в Чернігівці.

Під час навчань був відпрацьований сценарій, за яким працівники Чернігівського лісництва під час патрулювання виявили загоряння у лісовому масиві. Оцінивши масштаб пожежі, вони прийняли рішення звернутися за допомогою до підрозділу ДСНС. Згідно з інструкцією взаємодії лісничі повідомили вогнеборців про загоряння та самостійно приступили до гасіння пожежі за допомогою пожежного модуля.

По прибуттю чергового караулу спільними зусиллями пожежа була ліквідована у найкоротший термін. Працівники лісництва та рятувальники ще раз опрацювали інструкцію взаємодії у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з гасінням лісових пожеж на території Чернігівського району.

Рятувальники і лісничі постійно проводять профілактичну роботу щодо попередження виникнення пожеж у весняно-літній період у лісових масивах та закликають громадян бути відповідальними у разі відвідування лісових масивів. Один недопалок або сірник може призвести до виникнення пожежі. Шановні громадяни, у разі виникнення надзвичайних ситуацій або пожеж телефонуйте до пожежно-рятувальної служби за номером «101».

Відділ з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації