флаг

Новини

21.11.2013 голова Чернігівської районної державної адміністрації         О.Ф. Лісняк та начальник відділу культури та туризму РДА І.В. Лехман відвідали Чернігівську дитячу музичну школу.

Посадовці оглянули класи та поспілкувалися із вихованцями та викладачами закладу. Чернігівська дитяча музична школа забезпечена необхідним обладнанням, інструментами, навчально-методичною та довідковою літературою, у ній працюють досвідчені педагоги. Упродовж останніх років у школі встановлено нові енергозберігаючі вікна, електричне опалення, однак, на думку О.Лісняка, заклад потребує ще чимало уваги. Є потреба у придбанні нових музичних інструментів. Голова райдержадміністрації відповів на запитання викладачів та вихованців музичної школи.
Після відвідин музичного закладу діти запросили голову районної державної адміністрації до районного центру культури та дозвілля де подарували чудову концертну програму, присвячену пісням В.Шаїнського. Голова райдержадміністрації був вражений талановитістю та обдарованістю  
юних музикантів.

«Позашкільна освіта як складова системи освіти України є одним із провідних чинників розвитку особистості та її ефективної інтеграції в соціокультурне середовище, - зазначив голова райдержадміністрації О.Лісняк. - Крім цього, розвиток талантів і обдарувань учнівської молоді, підвищення рівня охоплення дітей позашкільною освітою – серед нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

На завершення наради голова району  підкреслив: необхідно створити всі умови для розвитку дитячої творчості та дитячих талантів, "щоб творчість наших дітей підростала, щоб вона дорослішала разом з ними і щоб це прикрашало країну. Це дасть нам надію на майбутнє".