флаг

Новини

Обстежили укриття цивільного захисту
Робоча група під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Дудкалова 12.06.2015 здійснила обстеження ряду захисних споруд цивільного захисту, що розташовані на територій Чернігівки. Обстеження ініціювали представники інститутів громадянського суспільства, які також ввійшли до складу робочої групи.

Усього було оглянуто 13 об’єктів. У дещо кращому стані перебувають ті, що знаходяться у підвальних приміщеннях організацій та установ. Здебільшого, вони прибрані та мають освітлення. У частині приміщень (переважно, у підвалах житлових будинків) відсутні освітлення та запас питаної води. Але так чи інакше, усі перевірені об’єкти перебувають нині в задовільному стані та можуть використовуватися як укриття при артобстрілах.

Як зазначив Віктор Дудукалов, наразі головне – щоб кожен громадянин під час надзвичайної ситуації знав, куди бігти. Для цього кожному керівнику потрібно провести в колективах роз’яснювальну роботу й навчання з цивільного захисту.

– Сподіваюсь, нас омине загроза і нам ніколи не доведеться рятуватися в підвалах від обстрілів, – підкреслив голова райдержадміністрації, – але ми маємо впевнитися, що готові до будь-чого.

Відповідно до плану, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації, обстеження укриттів цивільного захисту відбудуться 16.06.2015 в Обіточненській, Стульневській, Новомихайлівській і Широкоярській сільських радах.