флаг

Новини

     20.11.2013 заступник голови районної державної адміністрації В.Сапальов зустрівся із вихованцями та тренерами Чернігівської дитячо-юнацької спортивної школи.

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України»  щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів і популяризації здорового способу життя, спортивна позашкільна освіта у районі розвивається впевнено і поступально. У 2013-2014 навчальному році понад 140 юнаків та дівчат регулярно відвідують спортивні секції вільної боротьби, футболу, волейболу. Вже у цьому році команда Чернігівської ДЮСШ (тренер В.Перетятько) виборола перемогу у відкритії першості ЗОК ДЮСШ "Колос" з футзалу серед юнаків 2001-2002 рр.н. Юні волейболістки під керівництвом Б.Нечипоренка стали третіми у змаганнях з волейболу в залік обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Вагомими, на обласній та Всеукраїнській першості, стали  здобутки борців вільного стилю (теренери В.Хоменко, С.Макаренко, В.Стеценко, І. Момот).

Спілкуючись із юними борцями, в Сапальов зазначив, що нас сьогодні у Чернігівській ДЮСШ створено належні умови для занять цим видом спорту: теплі приміщення, обладнані роздягальні, високопрофесійний тренерський колектив. Він побажав юнакам наполегливості і старанності у оволодінні секретами спортивної майстерності, вдалих стартів та впевнених перемог.

Розмова із юними футболістами відбувалося в контексті результатів останньої гри збірної України з футболу. В.Сапальов зазначив,що серед гравців національної збірної є й наші земляки, які починали свої перші кроки з таких же спортивних секцій, з таких же змагань, тому все у спортивній кар’єрі залежить від них самих.

Вихованці закладу досить активно і невимушено спілкувалися з посадовцем, відповідали на всі запитання. В свою чергу тренерсько-викладацький склад Чернігівської ДЮСШ отримав відповіді на запитання, що цікавили їх. Наймолодші футболісти, у ході зустрічі, отримали

грамоти. 
Наостанок В. Сапальов запевнив, що соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича щодо розвитку мережі закладів позашкільної освіти, гуртків, секцій стануть справжнім локомотивом розвитку дитячого спорту у нашому районі, а турбота про дітей та молодь - першочерговим завданням районної влади.