флаг

Новини

Шановні працівники сільського господарства!

 

Сердечно вітаю вас із професійним святом! Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібові! Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

 

         Відомо як нелегко працювати сьогодні на землі! Лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднується з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним  задоволенням потреб  харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави.

         Хай і надалі  рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються у життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу! Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у родинному затишку, щасті та благополуччі!

 

З повагою,

голова Чернігівської районної

державної адміністрації                                             О.Ф.Лісняк