флаг

Новини

        День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

З нагоди професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Чернігівського району зібралися 15 листопада в приміщенні районного будинку культури та дозвілля.

       Судячи з кількості присутніх людей можна зробити висновок: у нас є чим пишатися і кого відзначати.

         Щоб привітати людей праці, на свято прибули керівники району та міста, депутати обласної ради. Гостей  зустріли учениці шкіл, аматори сцени, учасники художньої самодіяльності, дівчата в національному вбранні із запашним короваєм з нового врожаю – символом миру і достатку.

         В цей день перші особи району та гості висловили слова вдячності сільським трудівникам, лунали найтепліші вітання, вручались грамоти, нагороди й подарунки кращим працівникам і ветеранам сільськогосподарської ниви.

         Із вступним словом до шанованих людей звернувся голова райдержадміністрації О.Лісняк. Олександр Федорович підвів підсумки сільськогосподарського року і наголосив, що цього року наші аграрії доклали максимум зусиль, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва в Запорізькій області.

         Голова райдержадміністрації О.Лісняк та голова районної ради О.Романчук назвали кращі господарства району у галузях рослинництва і тваринництва і подякував працівникам сільського господарства за їхню багаторічну працю, побажав нових здобутків, злагоди і добра.

         А далі розпочалася найприємніша частина свята – вшанування і вручення нагород тим, хто, доклавши титанічних зусиль, здобув вагомі результати.