флаг

Новини

        15 листопада у спортивному залі Чернігівської дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з футзалу серед хлопчиків 2003-2005 рр народження, присвячені Дню працівника сільського господарства.         Із першими змаганнями такого рангу юних спортсменів привітав заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов. Він зазначив, що нині у регіонах України втілюються у життя ініціативи Президента України В.Ф. Януковича щодо розвитку мережі позашкільної освіти. На сьогодні юні спортсмени Чернігівського району мають можливість займатися улюбленими видами спорту у затишних, теплих спортивних залах під керівництвом досвідчених тренерів. В.Сапальов побажав юним футболістам неполегливості і терпіння на шляху сходження до свого Олімпу.
      Змагання, що відбувалися за круговою системою, пройшли у цікавій і напруженій боротьбі. У підсумку перемогу святкували юні футболісти с. Новополтавка. Відповідно другу і третю сходинки п’єдесталу пошани посіли Чернігівські "Надія" та "НадіяІ".
       Грамоти та пам’ятні подарунки переможцям і учасникам змагань вручив керівник апарту Чернігівської районної організації Партії Регіонів України Юрій Дубина.