флаг

Новини

     14.11.2013 голова Чернігівської районної державної адміністрації О.Ф.Лісняк, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича щодо залучення громадськості до формування державної та регіональної політики, провів засідання «круглого столу» з керівниками та представниками політичних партій Чернігівського району.

     У роботі взяли участь голова районної ради О.П.Романчук, заступники голови райдержадміністрації,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Для обговорення було запропоновано питання соціально-економічного розвитку району за 10 місяців. Заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь надали інформацію про досягнення та проблеми в розвитку певних галузей господарства та соціальної сфери району.

Засідання пройшло у формі діалогу в діловій конструктивній формі. Представники політичних партій висловили ряд пропозиції щодо вирішення  соціальних проблем району.  
      Голова районної державної адміністрації О.Ф.Лісняк відзначив: «Прислухатися треба до кожного слова, до кожної думки жителів, співпрацювати з громадами територій у вирішенні питань та проблем, шукати їх шляхи вирішення. Ми працюємо для громади. І об’єктивну оцінку нашій роботі може дати саме громада. Саме на таку співпрацю націлює нас Президент України, саме так відкрито і прозоро працює і працюватиме влада. Громада має відчувати себе повноправним партнером влади, бути реально причетною до прогресивних перетворень що відбуваються у нашому суспільстві.» Закінчуючи свою промову, голова району закликав представників політичних партій активніше співпрацювати з районною владою. Він зазначив, що двері владних кабінетів завжди відкриті для простих громадян нашого району.
    За підсумками роботи головою райдержадміністрації було надано доручення щодо вирішення порушених під час зустрічі питань.