флаг

Новини

Стартує призовна кампанія "Весна-2015"
Стартує призовна кампанії "Весна-2015", яка триватиме з 1 квітня по 29 травня поточного року. Наразі проводиться попередній медичний огляд, обстеження, лікування та вивчення призовників.

Особливістю цієї призовної кампанії є підвищення вимог до якісних показників стосовно рівня освіти, стану здоров’я та морально-ділових якостей призовників.

На строкову військову службу призиватимуться юнаки віком від 20 до 27 років, які за станом здоров’я, освіти та морально-діловими якостями придатні до проходження військової служби і не мають підстав для подання відстрочки або звільнення від проходження строкової військової служби.

Формування команд молодого поповнення на обласному збірному пункті, їхнє відправлення до військових частин розпочнеться з 6 квітня і триватиме до 29 травня. Перша відправка призовників з району планується 7 квітня (3 особи).

Усі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, будуть служити в пункті постійної дислокації військових частин.

Жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської області залучатися не буде.

Строки строкової військової служби: для солдатів і матросів, які мають середню освіту, - до 18 місяців, для осіб, які мають ступінь вищої освіти магістр, - до 12 місяців.

Відповідно до статті 335 Кримінального кодексу України, ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу карається обмеженням волі на строк до трьох років.