флаг

Новини

Інтереси дитини – першочергові
Засідання комісії з питань захисту прав дітей провів 24.03.2015 перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов.

Комісія розглядала питання повернення до матері, яка відбувала покарання в місцях позбавлення волі, малолітньої дитини. З жінкою проведено бесіду, під час якої було наголошено на тому, що хоча ніхто не може позбавити матір права виховувати свого сина, проте інтереси дитини – першочергові і якщо соціальні служби виявлять факти невиконання жінкою своїх батьківських обов’язків, дитину буде вилучено.

Також комісією розглянуті питання призначення опікунства над майном, надання дозволу неповнолітньому на підписання правовстановлюючих документів при виготовлені документів на земельну частку.

Рішенням комісії було знято з соціального супроводу 1 сім’ю, яка опинилися у складних життєвих обставинах, та постановка на облік 4 сім’ї та особи, які опинилися у складних життєвих обставинах, затверджено та переглянуто індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.