флаг

Новини

Поборолися – і вибороли бронзу
22 березня у селищі Заповітне (Кам’янсько-Дніпровський р-н) відбулася обласна спартакіада серед сільських школярів із вільної боротьби за програмою “Хто ти, майбутній олімпієць?”. У змаганнях узяли участь борці Чернігівської ДЮСШ та ДЮСК “Сокіл” БДЮТ.

Кращими у своїх вагових категоріях стали Крістіна Куковинець (тренер – В.І. Хоменко), Станіслав Омельченко (тренер – С.Я. Макаренко) і Олександр Макаренко (тренер – І.Г. Момот). Срібло взяли Настя Псьол, Богдан Величко (ДЮСШ), Денис Куковинець і Андрій Сінча (“Сокіл”). Бронзу вибороли Інна Нєткова, Оксана Куц і Навітанюк Роман (ДЮСШ), а також Іван Свириденко і Дмитро Вікторов (“Сокіл”).

Наша команда набрала 70 очок і посіла ІІІ місце в загальнокомандному заліку. Другою стала команда Мелітопольського району, на першому місці — борці Кам’янсько-Дніпровського району. Команди-переможці нагороджені кубками, а борці — грамотами та медалями.

Вихованці та тренери ДЮСШ і клубу “Сокіл” дякують депутату Запорізької обласної ради А.В. Гогунському та керівнику ПСП “Прогрес” С.А. Корпану за матеріальну допомогу в організації поїздки на змагання.

Сергій МАКАРЕНКО, директор Чернігівської ДЮСШ.