флаг

Новини

У п’ятницю, 01 листопада, напередодні початку реєстрації випускників загальноосвітніх шкіл району на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, у районі відбулася акція «Абітурієнт 2014». Захід, який було започатковано відділом освіти райдержадміністрації, районним центром зайнятості за ініціативи директора Запорізького обласного центру праці для молоді Євгена Рябенка, проходить щороку за підтримки Чернігівської районної державної адміністрації та Чернігівської районної ради.

 Уже вкотре до майбутніх випускників нашого району завітали представники вищих навчальних закладів Запорізької області, аби розповісти про переваги здобуття освіти у них. Цьогоріч  участь в акції взяли представники Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Класичного приватного університету, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, Мелітопольського державного педагогічного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету і його коледжів з Бердянська і Василівки та Бердянського державного педагогічного університету.

Акція розпочалася виступом заступника голови Чернігівської райдержадміністрації Віктора Сапальова, який передав присутнім особисті вітання голови Чернігівської РДА Олександра Лісняка. Він зазначив, що випускники нині мають зробити відповідальний вибір, який визначить їх долю та побажав у повній мірі скористатися багатою інформацією, представленою на заході.
        Від імені голови районної ради Олександра Романчука та депутатського корпусу виступив керучий справами виконавчого апарату Чернігівської райради Анатолій Шумельний, який, зокрема, згадав про глибоке коріння акції, бо співпраця з обласними вузами в нашому районі розпочалася ще в 70-х роках минулого століття. 
        Директор Запорізького обласного центру праці для молоді Євген Рябенко подякував випускникам за високу активність та презентував  довідник вишів Запорізької області. Його видано обласним центром праці для молоді. 
        Присутні на заходах представники навчальних закладів ознайомили випускників із особливостями проведення вступної кампанії 2014 року, та переліком спеціальностей, що можна здобути у кожному з них, відповіли на численні запитання майбутніх абітурієнтів. У акції взяли участь начальник відділу освіти Віта Отрода та начальник відділу надання соціальних послуг Чернігівського районного центру зайнятості Андрій Дереза. 
        Нагадаємо, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 22 та 29 березня 2014 року. Пробне ЗНО забезпечуватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти. Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 01 по 30 листопада 2013 року. З усіх питань щодо участі у ЗНО майбутні абітурієнти можуть звертатися до відділу освіти райдержадміністрації.