флаг

Новини

Указом Президента України В.Ф. Януковича шістьом жінкам – мешканкам Чернігівського району присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
         Ця відзнака є особливою й, тому, надзвичайно шанованою у нашій державі. Адже нагородженню підлягають жінки, які дали життя 5-м і більше дітям. Але не просто їх народили, але й виховали і дали путівку в життя.


         Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно: Дробоног Вірі Євстафіївні, яка мешкає у смт Чернігівка, народила і виховала 5 дітей; Кропивко Ганні Федорівні, яка мешкає у с. Зоря народила і виховала 5 дітей; Пушкар Марії Андріївні, яка мешкає у с. Новополтавка, народила і виховала 5 дітей; Симоненко Поліні Захарівні,яка мешкає у с. Верхній Токмак, народила і виховала 8 дітей; Сьомик Софії Іванівні, яка мешкає у смт Чернігівка, народила і виховала 5 дітей; Тебешевській Ганні Іванівні, яка мешкає у с. Верхній Токмак, народила і виховала 5 дітей.
          01 листопада заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов відвідав Верхньотокмацьку сільську раду та разом із сільським головою Сергієм Кобцем вручив посвідчення та нагрудні знаки «Мати-героїня» Симоненко П.З та Тебешевській Г.І.
Посадовці висловили щирі слова вдячності жінкам за їх невтомну працю, невичерпну материнську ніжність та любов. В. Сапальов відзначив, що турбота про цих шанованих жінок є одним із пріоритетів у соціальних ініціативах Президента України, побажав нагородженим міцного здоров’я і довголіття.