флаг

Новини

Звернення першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Сапальова

Шановні мешканці району! Шановні земляки!

Не ми обираємо час, у який живемо. Так вже склалося, що саме на нашу долю випали непрості випробовування та необхідність боронити свою державу, її територіальну цілісність.

Мобілізація, розпочата в минулому році, триває. Сьогодні українські чоловіки знову стають пліч-о-пліч на захист рідної землі, усвідомлюючи, що навіть за потужної міжнародної підтримки саме від них залежить результат цієї неоголошеної війни. Цьогоріч 24 жителя району поповнили лави Української армії.

Тим, хто нині вже ступив до лав Збройних Сил України, надзвичайно важливо відчувати нашу з вами турботу та допомогу, знати, що позаду – міцний тил. І користуючись нагодою, я хотів би висловити подяку всім жителям району, благодійникам, меценатам, приватним підприємцям, волонтерам за їх громадянську активність, відповідальність та притаманне нашим людям безкорисливе та щире милосердя.

Зараз у нас всіх єдина мета – не допустити того, щоб війна прийшла до нашого порогу. А досягти цього можна лише за допомогою сильної, добре підготованої та оснащеної армії. Також за рахунок прибуття нових мобілізованих сил відбудеться ротація, а бійцям буде надано відпустки.

Ми з вами повинні пам’ятати: міцна Українська армія – це шанс нашої країни вистояти, зберегти себе. Тримаємось, об’єднуємось, забуваємо всі чвари, непорозуміння, політичні уподобання і допомагаймо одне одному. Тільки так ми переможемо і станемо потужною та вільної європейською країною!

З повагою перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов.