флаг

Новини

У Чернігівці – свято весни та любові!
До Міжнародного жіночого дня у районному центрі культури та дозвілля відбулися урочистості та два концерти. Жінок район привітав і перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов.

– Цього свята чоловіки чекають із нетерпінням. Хоча ми любимо, шануємо та поважаємо вас увесь рік, проте 8 Березня дає нам особливі підстави висловити це публічно, в колективах, удома. Ви, дорогі жінки, не лише підтримуєте домашнє вогнище і долаєте всі негаразди, а й надихаєте чоловіків на великі справи й досягнення благородних цілей, – підкреслив Віктор Сапальов під час п’ятничних урочистостей в районному центрі культури та дозвілля. – Зичу вам миру, затишку та благополуччя, нехай ваші серця зігріває любов.

Голова районної ради Олександр Романчук зазначив, що Україна здавна трималася на жіночій доброті, працьовитості, відданості, любові.

Під час урочистостей трудівницям району, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди свята, вручили грамоти Чернігівської районної ради та Чернігівської райдержадміністрації, а також квіти та грошові премії від народного депутата України Олександра Пономарьова.

Грамотами Чернігівської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання своїх службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня нагороджено: лікаря загальної практики-сімейної медицини Владівської лікарської амбулаторії Любов Скоробогатову, головного економіста відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації Наталію Хоменко, двірника комунального підприємства “Чернігівське ВУЖКГ” Таїсію Власович, рахівника-касира апарату Чернігівської селищної ради Світлану Фенько.

Грамотами Чернігівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня нагороджено: медичну сестру Чернігівської центральної районної лікарні Наталію Геращенко, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування Тетяну Гулу, вчителя початкових класів КЗ “Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” ЗОР Валентину Савран, спеціаліста І категорії відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації Любов Нагарнюк.

Неперевершеним подарунком для жінок став чудовий святковий концерт від Будинку культури “ПрАТ “Бердянський райагропромпостач” (художній керівник — Тетяна Фурманова), який відбувся під патронатом народного депутата України Олександра Пономарьова. Неабияк потішили видовищні виступи талановитих бердянських вокальних, танцювальних та циркових колективів.
  

У суботу концерт влаштували учасники художньої самодіяльності РЦКД за участі ансамблю народних інструментів викладачів Чернігівської дитячої музичної школи й чернігівського музичного гурту “Post Scriptum”.

Артем ЗАВНЕУСОВ