флаг

Новини

Військовослужбовці та їхні сім’ї можуть розраховувати на допомогу волонтерського комітету
Про основні напрямки роботи громадського (волонтерського) комітету при районній державній адміністрації із сприяння вирішення питань, пов’язаних із проведенням Антитерористичної операції на Сході України йшлося під час засідання комітету, яке провела його координатор Ілона Щипенко.

Зокрема, було визначено ряд проблем, які потребують першочергового вирішення. Також повідомлено про роботу мобільних соціальних офісів та волонтерську роботу членів районного осередку Товариства Червоного Хреста України.

- Нам необхідно перебувати в режимі постійного обміну інформацією, – зазначила Ілона Щипенко. – Часом допомога чи втручання волонтерів, соціальних служб, необхідно негайне. Також треба виключити випадки, коли одні із тих, хто потребує допомоги, не отримують її взагалі, тоді як інші перебувають під постійною опікою.

На засіданні було обговорено й основні тези Виступу Президента України на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності та можливості залучення волонтерів до роз’яснювальної роботи щодо проведення мобілізаційних заходів та протидії диверсійній, шпигунській та терористичній діяльності. Ще одним питанням, де можливе залучення волонтерської допомоги, стало розміщення на території селища білбордів на підтримку Української армії.