флаг

Новини

Громадська рада визначилася із планом роботи на І півріччя
Під час засідання Громадської ради при Чернігівській районній державній адміністрації її членами було обговорено план роботи на І півріччя цього року.

– Першочерговим у роботі нової Громадської ради, – підкреслив її голова Олег Береза, – є спрямованість на конкретні результати. Усі ми – представники громадських організацій та представляємо інтереси великого прошарку населення. Тож маємо бути від подільними, виносити на засідання найактуальніші теми та реалізовувати їх на практиці.

Відповідно до затвердженого плану, провідною темою засідань і першому півріччі стало обговорення можливостей консультативної, соціально-психологічної, правової, матеріальної допомоги військовослужбовцям, їхнім сім’ям, родинам вимушених переселенців. Детальніше ознайомитися з планом можна тут.

Також під час засідання було обговорено Виступ Президента України на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності, можливості розміщення на територій районного центру білбордів на підтримку мобілізаційних заходів та популяризації образу українського військового. Начальник відділу з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Крижко надав роз’яснення щодо проведення в районі четвертої хвилі мобілізації.