флаг

Новини

Спостережна комісія визначилася з планом роботи на І півріччя
План роботи спостережної комісії на І півріччя 2015 року було затверджено під час чергового засідання, яке провів 27.02.2015 перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов.

Відповідний план роботи включає в себе проведення особистих прийомів умовно-достроково звільнених осію, проведення виховних заходів та обстеження умов їхнього проживання, направлення за потребою клопотань до потенційних роботодавців, співпрацю з органами місцевого самоврядування тощо.

Також під час комісії були розглянуті питання стану працевлаштування, житлових та побутових умов проживання осіб, звільнених з місць позбавлення волі та заслухано звіт роботи спостережної комісії за минулий рік.

Як підкреслив голова комісії Віктор Сапальов, склад даної комісії формувався таким чином, аби в повній мірі врахувати інтереси даної категорії громадян та не чинити на них тиску. Він також наголосив на необхідності і надалі продовжувати тісну співпрацю з селищною і сільськими радами в роботі з особами, звільненими з місць позбавлення волі, яких нараді в районі зареєстровано 3 – у Чернігівській селищній, Богданівській і Просторівській сільських радах.