флаг

Новини

Заступник голови Запорізької облдержадміністрації (стажування) Едуард ГУГНІН: Розівському району потрібна допомога
Шановні жителі Чернігівського району! У Розівському районі Запорізької області, який межує із зоною проведення Антитерористичної операції, склалася непроста ситуація із забезпеченням продуктами харчування, теплим одягом, паливно-мастильними матеріалами, запчастинами військових підрозділів, що дислокуються тут або прибувають на ротацію, блокпосту, а також із соціальною підтримкою вимушених переселенців.

Населення району становить близько 9 тисяч осіб, кількість військових та переселенців співрозмірна йому. Економічний потенціал дуже обмежений – жодного промислового підприємства та лише півтора десятки сільськогосподарських товариств. Більшість жителів району мають тісні зв’язки із тимчасово окупованими територіями, тут вільно приймаються російські телеканали та телебачення так званої «Новоросії», від людей часто можна почути про недостатню увагу з боку області.

Місцевими інститутами громадянського суспільства за рекомендацією Ради Оборони Розівського району, було створено благодійний фонд «За добробут Розівського краю». Цей фонд звертається з проханням до керівників благодійних організацій, сільгосппідприємств, волонтерів та просто небайдужих жителів області надати посильну матеріальну або продуктову допомогу військовослужбовцям, які задіяні в АТО та дислокуються на території Розівського району.

Розрахунковий рахунок:
р/р 26006055708592
МФО 313399
ВАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ЄДРПОУ 38588337

При перерахуванні коштів обов’язково вказати призначення платежу: для придбання ГСМ або на харчування.

Контактний телефон: 0684972724 (голова БФ «За добробут Розівського краю» А.І. Сергієнко).