флаг

Новини

До уваги місцевих органів самоврядування, громадських організацій, ЗМІ, активної молоді!
Пропонуємо до вашої уваги перелік конкурсних програм, семінарів, грантових програм. У вас є реальний шанс отримати гранти для розвитку своєї громади, взяти участь у  цікавих  та корисних семінарах та тренінгах, є шанс для саморозвитку (з усіх питань звертатися телефоном 9 12 87).
 
Грантовий конкурс для медіа-проектів
 
Проект «Посилення незалежних ЗМІ в Україні» («У-Медіа») міжнародної неурядової організації Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує до подання заявок на отримання грантів у рамках відкритого грантового конкурсу. 
 
В конкурсі можуть брати участь офіційно зареєстровані згідно законодавства України національні й регіональні медіа компанії та недержавні медіа організації.
 
Крайній термін подання заявок: 22 лютого 2015 року.
 
В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 5 000 доларів США на період до 6 місяців, і які зосереджуватимуть свою увагу на пріоритетних для «У-Медіа» напрямках діяльності, а саме:
1. Саморегулювання в медіа.
2. Роль ЗМІ у вирішенні проблем внутрішньо переміщених осіб.
3. Медіа проекти націлені на примирення та заохочення до національного діалогу.
4. Прозорість медіа власності. 
 
Власний внесок організації має становити не менше 10% від запитуваної суми гранту. 
 
Принцип написання заявки можна знайти за посиланням: http://goo.gl/j0Z1za
 
Заявки потрібно надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з копією на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 207  
  Share
 
Програма наставництва для дитини героя АТО
 
Львівська освітня фундація запрошує до співпраці наставників для дітей героїв АТО. Програма передбачає соціальний супровід та підтримку для дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.
 
Щоб стати наставником, потрібно познайомитися з дитиною героя, заповнити анкету на сайті організації (lef.org.ua), пройти співбесіду.
 
Програма наставництва для дітей АТО працює за принципом всесвітньої програми «Старший брат», і покликана створити сприятливе середовище для розвитку та дозвілля дитини.
 
Також запрошуємо до співпраці священослужителів, парохів, працівників військових частин тощо.
 
Програма передбачає отримання міні-гранту для реалізації освітніх та дозвіллєвих заходів для дітей героїв АТО.
 
Магістерські програми у сфері політичних студій в Університеті Тарту (Естонія)
 
Інститут Урядування та Політичних Студій Університету Тарту оголошує конкурс для навчання за наступними МА програмами англійською мовою на 2015-2016 роки: 
– Демократія та управління: http://ut.ee/democracy; 
– Міжнародні відносини та регіональні дослідження: http://ut.ee/irrs; 
– Студії Балтійського Регіону: http://ut.ee/baltic 
 
Повні (які покривають вартість навчання та кошти на проживання) та часткові (які покривають вартість навчання) стипендії доступні для найкращих аплікантів.
 
Чому українцям варто навчатися саме в Естонії? 
– Естонія – найуспішніша країна з-поміж країн пострадянського простору. Таким чином, Естонія може слугувати моделлю для перетворень в Україні; 
– Естонія – країна з високими освітніми стандартами. Зокрема, Університет Тарту належить до 3% найкращих університетів світу (Times Higher Education World University Rankings 2013-14). В 2011 Університет Тарту був визнаний одним з «найперспективніших університетів Східної Європи, які претендують на світове визнання»; 
– Магістратура в Естонії – це чудовий вклад в майбутнє: ви отримаєте європейський диплом високого рівня за доступні кошти.
 
Ми чекаємо на заявки від потенційних студентів, які бажають навчатися за вищеназваними програмами, незалежно від їхнього теперішнього навчального профілю та спеціалізації. 
 
Додаткову інформацію стосовно програм та аплікаційного процесу можна знайти за посиланням: http://www.rti.ut.ee/en/prospective-students 
або написавши Майлі Вілсон (Maili Vilson): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. (англ. мовою)
 
Гранти Nestlé на розвиток харчової індустрії та сільського господарства
 
Nestlé is now accepting applications for the 2016 Nestlé Creating Shared Value Prize to provide financial grants for innovative projects, programs or businesses that have already been tested as a pilot or small scale, have demonstrated high social and environmental impact, and need support to become commercially viable.
 
There are three categories of funding:
1. Rural Development: sustainable agriculture, development of local extension services.
2. Water: improving access to clean water; protection and conservation of water resources.
3. Nutrition: food fortification and technology; nutrition education programs etc.
 
The following types of organisation can nominate an initiative for the Nestlé CSV Prize: social and private enterprises as well as non-governmental organisations (NGOs).
 
The selected winners will share a total of CHF 500,000 in prize money (approx. USD 540,000).
 
To apply for the Nestle Grant you need to complete this Online Nomination Form: http://goo.gl/FfZOn0
 
Deadline for application is 28 February 2015 by 23:00 GMT.
 
Стипендії імені Лейна Кіркланда: навчання в Польщі для молодих лідерів
 
Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Освіта для Демократії оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2015/2016 навчальному році.
 
Програма адресована молодим лідерам – експертам політики, працівникам органів державної влади, підприємцям, менеджерам неурядових організацій, діячам культури, викладачам вузів, журналістам – що здобули вищу освіту, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.
 
Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.
 
Обов'язкові вимоги:
– повна вища освіта (ступінь магістра);
– вік до 35 років (в обґрунтованих випадках до 40 років);
– знання польської мови або англійської мови у випадку обрання кандидатом конкретного навчального курсу на цій мові;
– досвід професійної діяльності – мінімум два роки.
 
Необхідні документи:
1. Заповнена онлайн заявка на участь в програмі;
2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням намірів кандидата стосовно участі в Програмі (4000-6000 знаків з урахуванням пробілів).
3. Два рекомендаційних листи.
4. Копія диплому про вищу освіту.
 
Рекомендаційні листи та копію диплому потрібно відсканувати і надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Аплікаційну форму необхідно заповнити онлайн на сайті: http://www.kirkland.edu.pl/
 1722  
  Sharе
 
Угода про асоціацію між Україною і ЄС та її висвітлення у засобах масової інформації
 
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір для участі у програмі “Угода про асоціацію між Україною і ЄС та її висвітлення у засобах масової інформації” за проектом «Навчальні програми професійного зростання» (Participant Training Program). Програма є загальноукраїнською.
 
Проект «Навчальні програми професійного зростання» спрямовано на розвиток потенціалу місцевих інституцій (організацій, установ) задля зміцнення їхньої спроможності ефективно діяти в умовах нестабільності економічних та політичних процесів з метою сприяння демократичному управлінню, активізації громадянського суспільства і створення атмосфери соціального усвідомлення громадянами своїх прав і можливостей, завдяки чому вони зможуть свідомо брати участь у прийнятті рішень, що впливають на їхнє життя. Проект передбачає обмін професійним досвідом, і надає учасникам можливість ознайомитися з роботою американських чи європейських колег на робочих місцях, а також розвивати професійні співтовариства й партнерства в Україні. 
 
Навчальна програма “Угода про асоціацію між Україною і ЄС і її висвітлення у засобах масової інформації” проходитиме в Польщі і триватиме 2 тижні. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Також буде відібрано до п’яти альтернативних кандидатів, які зможуть взяти участь у програмі у разі відмови від участі когось з основних кандидатів. Програма розроблятиметься для групи в цілому з урахуванням побажань її учасників. Під час перебування в країні стажування учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Орієнтовна дата поїздки – з 22 березня по 4 квітня 2015 р. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових, тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі. 
 
Основна мета програми стажування полягає в підвищенні рівня поінформованості журналістської спільноти в Україні щодо питань інтеграції України в ЄС: що на практиці означає Угода про асоціацію між Україною і ЄС, які наслідки матиме імплементація Угоди для громадян України та суспільства в цілому. Під час стажування учасники програми зможуть ознайомитись з практичним досвідом висвітлення цих питань польськими колегами та розробити власний план дій за тематикою програми. 
 
Навчальна програма включає: тижневий тренінг у Варшаві та ознайомлення з практичним досвідом польських медіа, неурядових організацій, урядових структур, освітніх установ, а також тижнева поїздка у регіони для ознайомлення з роботою регіональних медіа, регіональних урядових структур, громадських організацій та шкіл. Навчальна програма передбачає, що в процесі її проведення учасники підготують журналістські матеріали з практичних аспектів європейської інтеграції та після повернення опублікують/представлять їх у ЗМІ України. 
 
Під час програми обговорюватимуться наступні питання: 
· Європейські інституції та їх функціонування в польському контексті. 
 
· Політична інформація стосовно пов’язаних із членством в ЄС заходів/дій з боку адміністрації президента, прем’єр-міністра, парламенту. 
 
· Кошти ЄС та їх використання. 
 
· Європейський союз та розвиток громадянського суспільства. 
 
· Участь громадян у громадському житті на рівні міста, району, села. 
 
· Неурядові організації/інституції, залучені до висвітлення інформації, пов’язаної із членством в ЄС: Фонд Роберта Шумана, Європейський Центр Натолін (Centrum Europejskie Natolin), Громадський Дослідницький Інститут (Instytut Badań Publicznych). 
 
· Медіа та висвітлення інформації з питань європейської інтеграційної стратегії. 
 
· Європейська інтеграція на практиці: місцевий розвиток, програми місцевих органів влади на підтримку безробітних, розвитку сільської місцевості та фермерів, анти-корупційні програми, програми сприяння незалежності судової системи, прозорій політичній системі, незалежним ЗМІ. 
 
Учасників також ознайомлять з телевізійними програмами та документальними матеріалами, які висвітлюють питання європейської інтеграції. 
 
Учасниками програми можуть бути: журналісти, редактори, блогери, а також інші представники засобів масової інформації (крім операторів та технічних працівників), передусім ті, хто працює в східних та південних областях України. 
 
 Вимоги до кандидатів: 
· бути громадянином України; 
· проживати в Україні на момент подання документів, відбору учасників та проведення програми; 
· мати щонайменше три роки досвіду роботи і намір працювати у тій самій сфері ще біля п’яти років; 
· мати право отримати Шенгенську візу. 
 
Докладніша інформація про програму розміщена в мережі Internet за адресами: 
www.ptp.ceume.org.ua 
www.facebook.com/ParticipantTrainingProgram 
www.linkedin.com/groups/Participant-Training-Program-in-Ukraine 
 
Для участі у конкурсі необхідно: 
 
Заповнити он-лайн Анкету кандидата для участі в програмі на сайті www.ptp.ceume.org.ua та подати один примірник роздрукованих і власноруч підписаних після заповнення он-лайн форми документів до 17.02.2015р. 
 
Документи для участі у програмі необхідно відправити рекомендованою чи кур’єрською поштою за адресою: 
 Проект «Навчальні програми професійного зростання» 
 Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) 
 вул. Еспланадна, 28, оф. 7, м.Київ, 01001 
 
Документи можна також подати особисто протягом робочого дня (з 10:00 до 18:00). Офіс проекту знаходиться за вказаною вище адресою, найближча станція метро – «Палац спорту», телефони для контактів - (044) 246-7208. 
 
Співбесіда з кандидатами проводитиметься у м. Київ орієнтовно 25-26 лютого 2015 р. Транспортні витрати для участі у співбесіді не відшкодовуються. Співбесіда з учасниками з регіонів може проводитись в режимі скайпу. 
 
Координатор програми: Ткаченко Валерія, тел. (044) 246-7205/13, (050) 355-2410
 
з 12-03-2015 по 14-03-2015 
Україна Реєстрація триває до: 20-02-2015
 
 
Конкурс на участь у Школі Східного партнерства
 
Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства спільно з Українською школою політичних студій оголошують конкурс на участь в «Школі Східного партнерства», яка відбудеться 12-14 березня 2015 р. у Києві.
 
До участі запрошуються представники організацій громадянського суспільства: громадських організацій, благодійних фондів, профспілок, асоціацій, мереж, аналітичних центрів — усіх тих, хто працює або планує працювати в євроінтеграційному напрямку та в рамках Східного партнерства. 
 
Метою проведення школи є підвищення рівня знань про особливості політики Східного партнерства, її цілей та завдань, громадського виміру Східного партнерства та особливостей комунікації з владними інституціями Європейського Союзу. Окрема увага буде приділена також питанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. 
 
Школу організовано за підтримки Європейської комісії та сприяння Міжнародного фонду “Відродження”. 
 
Для участі в Школі просимо заповнити онлайн-анкету до 20 лютого включно. 
 
Інформацію про результати відбору учасників Школи будуть повідомлені до 27 лютого включно.
 
Джерело : Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.
 
по 28-02-2015 
Україна Реєстрація триває до: 28-02-2015
 
 
Конкурс соціальних проектів для сільських громад
 
Фонд «Монсанто» оголосив про початок чергового раунду прийому пропозицій соціальних проектів для сільських громад від громадських організацій, що триватиме з 1 січня до 28 лютого 2015 року.
 
 В Україні Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за такими напрямами: 
- Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми. 
- Забезпечення критичних потреб громад за рахунок розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб. 
 
Фонд приймає заявки з 1 січня до 28 лютого 2015 року. Щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно через форму за адресою надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою. Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, представник організації надасть код запрошення. Усі грантові заявки та усі необхідні документи подаються онлайн та повинні бути перекладені англійською мовою. 
 
Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована як на 12 місяців, так і на кілька років. 
 
Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки. Заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у США. 
 
З 1964 року Фонд «Монсанто» працює заради значного та значимого поліпшення життя людей. Як і компанія «Монсанто», що є лідером інноваційного та сталого розвитку сільського господарства, Фонд «Монсанто» намагається бути інноваційним лідером філантропії, надаючи допомогу сталому розвитку громад, які цього потребують, в усьому світі. Як філантропічне відділення компанії «Монсанто», Фонд фокусується на зміценнні як фермерських громад, так і тих громад, де працюють та живуть співробітники компанії. 
 
Додаткову інформацію про міжнародні гранти Фонду «Монсанто» можна отримати за адресою. 
Джерело : ТОВ "Монсанто Україна"
 
14-03-2015 по 15-03-2015 
Запоріжжя Реєстрація триває до: 02-03-2015
 
Конкурс на участь у тренінгу "Вирішення конфліктів та ведення переговорів"
 
Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи України» спільно з Бердянською молодіжною громадською організацією «Комітет молоді Бердянська» оголошує конкурс на участь у дводенному тренінгу «Вирішення конфліктів та ведення переговорів» для активістів неурядових організацій, ініціативних груп та незалежних медіа (представників громадянської журналістики) із Запорізької та Донецької областей.
 
Тренінг в м. Бердянськ відбудеться 14-15 березня 2015 року. 
 
Тренінг відбувається в рамках проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який направлений на розбудову громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад в 5-ти областях України, а саме: Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також налагодження кооперації локальних організацій з цих областей з іншими неурядовими організаціями України. 
 
Проект «Підтримка громадських ініціатив в Україні» покликаний активізувати локальні громадські організації України до використання найкращих практик та інструментів для ефективного представництва інтересів місцевих громад. В рамках проекту також відбудуться: семінари для активістів громадянського суспільства з Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей (про дати та місце проведення яких буде повідомлено окремо); стажування в кращих неурядових організаціях України, що займаються місцевим розвитком; збір кращих успішних практик діяльності неурядової організації для місцевої громади, тощо. 
 
Учасники тренінгу обиратимуться на конкурсній основі. Перевага надаватиметься учасникам, які працюють в містах, районних центрах, селах та селищах Запорізької та Донецької областей (за межами обласного центру) і їх робота спрямована безпосередньо на місцеві громади. 
 
Для участі в конкурсі необхідно заповнити та відіслати анкету учасника (додається) на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа: «Тренінг у Бердянську». 
 
Останній термін подачі анкет: до 18.00 2 березня 2015 року. 
 
Навчання, проживання, харчування для учасників забезпечують організатори. Запрошеним учасникам тренінгу при необхідності компенсовуватиметься проїзд. 
 
По додаткову інформацію просимо звертатися до координатора проекту – Юрія Степанця (тел. 067 9607264), місцевого координатора – Віктора Цуканова Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тел. 050 4548011) 
 
* * * 
Проект «Підтримка громадських ініціатив в Україні» здійснюється завдяки фінансовій підтримці Національного фонду демократії (NED) і адмініструється ВОМГО «Наше Поділля» у співпраці з ГО Товариство Лева та ВГО СУМ в Україні, а також партнерськими НУО з 16 регіонів України в рамках діяльності мережі «Громадські ініціативи України». 
 
Більше інформації про мережу та нашу діяльність на веб-сторінці: ngonetwork.org.ua.
Джерело : Комітет молоді Бердянська
Автор : Віктор Цуканов
Додатки : Анкета учасника  ( anketa1_2.doc, 160 Kb )    
 
Регіональний конкурс "Найпотаємніша схованка отрути"
 
Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» з лютого по березень 2015 року проводить регіональні конкурси «Найпотаємніша схованка отрути».
 
 Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» за участі регіональних осередків у рамках національної інформаційної кампанії «Майбутнє без непридатних пестицидів» (мережевий проект «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні») за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida) з лютого по березень 2015 року проводить регіональні конкурси «Найпотаємніша схованка отрути». 
 
В Запорізькій області проект Конкурсу виконує Міська екологічна громадська організація «Мама-86-Запоріжжя». 
 
Мета і завдання конкурсу 
 
Головна мета Конкурсу – привернути увагу суспільства до проблеми забруднення довкілля Запорізької області пестицидами і особливо непридатними пестицидами та їхнього впливу на життя і здоров’я людей; об'єднати зусилля усіх зацікавлених сторін (громадськості, вчителів, органів місцевого самоврядування, підприємців та засобів масової інформації) у висвітленні питань щодо небезпек пестицидів та внести вклад до остаточного розв’язання проблеми непридатних пестицидів в Україні. 
 
Основними завданнями Конкурсу є: 
- залучення викладачів навчальних закладів, засоби масової інформації Запорізької області до інформаційно-просвітницької роботи серед населення, і, в першу чергу, молоді щодо висвітлення сучасного стану проблеми пестицидів і особливо непридатних пестицидів в Україні та інформування по заходи з її вирішення; 
- активізація участі молоді у тематичних заходах в рамках позашкільної екологічної освіти та виховання; 
- розвиток у молоді уміння визначати локальні екологічні проблеми свого регіону (району, селища) та виявляти джерела згубної дії непридатних пестицидів шляхом проведення опитування сільських голів, колишніх агрономів, агрохіміків та місцевих жителів та підготовки відомостей про наявність невідомих раніше «схованок» непридатних пестицидів. 
 
Напрямки: 
- Інформаційно-просвітницька робота серед молоді та учнів міста Запоріжжя та районів Запорізької області для формування сучасних знань про проблему пестицидів в Україні та оволодіння знаннями про небезпеки пестицидів для навколишнього середовища та здоров’я людей; формування екологічної культури особистості, набуття знань і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи щодо виявлення незареєстрованих місць зберігання непридатних пестицидів (проведення опитування сільських голів, колишніх агрономів, агрохіміків та місцевих жителів) у номінаціях: 
 
* Кращий тематичний урок. 
* Кращий тематичний позакласний захід. 
* Краща тематична творча робота (малюнок, реферат, стіннівка тощо). 
* Кращий приклад організації та результативності практичної роботи з проведення опитування сільських голів, колишніх агрономів, агрохіміків та місцевих жителів. 
- Регіональна журналістика про проблеми забруднення довкілля пестицидами, роз’яснення небезпек, що виникають у разі порушення умов зберігання та використання непридатних пестицидів для сільськогосподарських чи інших цілей, безпечне поводження з непридатними пестицидами у номінаціях: 
- Краща публікація у друкованих ЗМІ. 
- Краща публікація в інтернет-виданнях. 
 
Учасники конкурсу 
У Конкурсі можуть брати участь: 
- учні, вчителі, керівники гуртків, вихователі та викладачі загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл, технікумів, коледжів тощо) Запорізької області; 
- журналісти регіональних засобів масової інформації. 
 
Порядок та термін проведення конкурсу 
 
Конкурс проводиться заочно. 
Для участі у Конкурсі необхідно до 31 березня 2015 року подати заявку (вказати: ПІБ, Навчальний заклад/ЗМІ (місто), Номінацію, Назву роботи, Підпис учасника, Дата) та матеріали у електронному вигляді, які відповідають цілям та завданням Конкурсу: 
- розробки та план-конспекти тематичного - уроку та фото з його проведення; 
- розробки та план-конспекти тематичного позакласного заходу та фото з його проведення; 
- тематичну творчу роботу (малюнок, реферат, стіннівка тощо); 
- опис прикладу організації та проведення практичної роботи з проведення опитування сільських голів, колишніх агрономів, агрохіміків та місцевих жителів щодо збору відомостей про невідомі раніше місця зберігання скупчення непридатних пестицидів та її результативність. а також фото з її проведення; 
- ксерокопія публікації із зазначенням назви ЗМІ, що опублікувала матеріал та дати публікації); 
- Скріншот публікації, розміщеної в інтернет-виданні (інтернет-матеріал у вигляді скріншоту – знімку з екрану). 
- Файл із записом аудіо/телесюжету (на DVD диску) або посилання в Інтернеті на ролик та ефірна довідка. 
 
Заявка на участь у Конкурсі та матеріали приймаються за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Роботи, що представлені на конкурс, будуть оцінювати журі, склад яких формує Запорізький осередок ВЕГО «МАМА-86», що впроваджує мережевій проект «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні». 
 
Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. 
 
Підведення підсумків Конкурсу відбудеться до 15 квітня 2015 року. 
 
Нагородження переможців Конкурсу у регіонах відбудеться 22 квітня 2015 року під час святкування 45-ї річниці Всесвітнього Дня Землі. 
 
Показники і критерії оцінки матеріалів, що надійшли на конкурс 
 
Переможці Конкурсу визначаються журі на підставі поданих матеріалів, зміст яких демонструє творчий підхід до заданої теми, змістовність, яскравість, оригінальність, інформаційну насиченість та результативність у пошуку «схованок» непридатних пестицидів. 
 
Відзначення переможців конкурсу 
 
Переможці конкурсу у відповідних номінаціях нагороджуються призами та сертифікатами ВЕГО «МАМА-86» у паперовому та електронному вигляді. Електронні сертифікати учасників та переможців публікуються на сайті проекту. Прибуття на церемонію нагородження переможці здійснюють за свій рахунок.