флаг

Новини

У районі вшанували учасників бойових дій на території інших країн
Мітинг-реквієм та тематичний концерт «Афганістан – ти наш біль» пройшли 14.02.2015 в районі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших країн за участі керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, членів районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану, громадських активістів.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов, звертаючись до присутніх, які зібралися біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам, дякував афганцям за гідно виконаний ними борг перед Вітчизною, провів паралелі із сьогоденням, зазначивши, що головне нині для нашої країни – мир, аби Батьківщина більше не втрачала своїх синів, яких і так чимало полягло колись у війнах, зокрема, інтернаціональних.


По завершенню мітингу в районному центрі культури та дозвілля відбувся тематичний концерт.

За традицією, цього ж дня, воїни-афганці та керівники району відвідали могилу Валерія Вілесова, який загинув у воєнному конфлікті в Афганістані.

15.02.2015 в клубних установах району відбувся ряд тематичних заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших країн.