флаг

Новини

Перевірили районну мобільну групу реагування на надзвичайні ситуації
Огляд-перевірку стану готовності до дій районної мобільної групи реагування на надзвичайні ситуації провів 13.02.2015 перший заступник голови райдержадміністрації, начальник цивільного захисту Чернігівського району Віктор Сапальов.

Під час перевірки було визначено готовність мобільної групи реагування, її укомплектованість тощо.

Участь у заході також взяли начальник відділу з питань цивільного захисту населення Володимир Крижко, співробітники Чернігівського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області, КП «Чернігівське «ВУЖКГ».


У складі районної мобільної групи перебувають мобільний пункт управління, пожежні автомобілі, мобільна електростанція (2,2 квт) РС ГУ ДСНС у Запорізькій області, автомобіль РВ ГУ МВС у Запорізькій області, медично-санітарний автомобіль (швидка допомога), автокран РЕМу, екскаватор, авто вишка, мобільний пункт обігріву, асенізаційний, водовоз, переносний зварювальний апарат КП «Чернігівський ВУЖКГ».
 

Як зазначив під час перевірки Віктор Сапальов, нині район перебуває у режимі підвищеної готовності і всі служби в межах власної компетенції повинні в будь-яку хвилини бути готовими виконати покладені на них функції.

Таку ж перевірку цього дня було проведено і в Чернігівському РЕМі.