флаг

Новини

Район долучився до Великої Варки
Близько 2 тон овочів було зібрано жителями району з ініціативи районної державної адміністрації для акції «Велика Варка» обласного благодійного фонду «Лебедія» з приготування перших страв для військових, які виїжджають у зону АТО для проведення там бойових операцій.

Участь у збиранні свіжих овочів для солдатів взяли всі території селищної і сільських рад. Майже тону доставили лише з Верхньотокмацької сільської ради. Досить активно долучилися також школи району, районна організація Товариства Червоного Хреста України, Територіальний центр соціального обслуговування населення. Жителі Владівської сільської ради зібрали кошти, які було передано голові благодійного фонду Любові Мороко. Машину для відправки овочів до місця призначення надав приватний підприємець Сергій Швець.

Як розповіла ініціатор акції, волонтер благодійного фонду «Лебедія» Вікторія Верозубова Сус на своїй сторінці в Фейсбуці, вони намагалися по максимуму використати кожен кілограм овочів. Приміром, очистки з капусти, моркви, буряка й картоплі були передані Запорізькій дитячій залізній дорозі для корму мешканцям зоопарку, що діє при установі, відходи з цибулі забрали активісти ГО «Жіноча сотня» для того, щоб фарбувати тканину, з якої виготовлятимуть маскувальні сітки. На передані кошти були придбані пластикові відра, у які розфасовано сотні літрів борщу та розсольнику, що вже мали змогу оцінити військові, які несуть службу в Розівському районі.