флаг

Новини

У районі вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні
На відзначення трагічних подій 18-21 лютого 2015 року Чернігівський район також приєднається до вшанування пам’яті загиблих учасників Революції Гідності на Євромайдані в Києві.

За даними відділу культури та туризму райдержадміністрації планом заходів передбачено наступне. 18-21.02.2015 у бібліотечних закладах району будуть організовано викладки матеріалів з періодичних видань: «Герої не вмирають», «Якщо не я, то хто?». У ці дні в РЦБ і Хмельницькій сільській бібліотеці пройдуть уроки пам’яті «Вогник пам’яті Небесній Сотні», у Богданівській, Стульневській сільських бібліотеках – інформаційні години «Небесна сотня», у Новоказанкуватській, Новомихайлівській, Просторівській сільських бібліотеках – уроки історії «Хто загинув за Вкраїну, буде жити у віках».

У клубах району також буде проведено ряд інформаційних годин «З думками про долю України», вечори-зустрічі із учасниками Революції Гідності «Ніхто крім нас», оформлено інформаційні та тематичні куточки «Зі спогадами в серці…».

В районному історичному музеї у ці дні заплановані тематичні екскурсії, а 19.02.2015 буде проведено інформ-експрес «Герої Небесної Сотні».