флаг

Новини

Новий рік у районі розпочався по-спортивному
Січень у Чернігівському районі став багатим на спортивні події. Серед заходів, що відбулися в дитячо-юнацькій спортивній школі, – обласний турнір з міні-футболу, чемпіонат з волейболу, першість з настільного тенісу тощо. Активну участь у всіх цих заходах взяв, зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов.

3 січня були зіграні останні ігри чемпіонату Чернігівського району з волейболу, участь в якому взяло 7 команд. Чемпіонат проводився в 2 круги. У результаті чемпіонське звання виборола команда «Оріон» (с. Стульневе, капітан В. Хільченко), на другому місці – команда «Авангард» (смт Чернігівка, капітан В. Сапальов), третьою стала команда «Енергія» (с. Новомихайлівка, капітан С. Плачінта).

9 січня в приміщенні ДЮСШ відбулася першість з настільного тенісу серед старших та молодших юнаків. У першій категорії перше місце виборов вихованець відділення футболу Марк Перетятько, друге та третє – вихованці відділення боротьби Роман Волошин і Олександр Макаренко. Серед молодших юнаків першим став Андрій Сінча (відділення боротьби), другим – Максим Щипенко (відділення футболу), третім – Олег Гуска (відділення боротьби). Чемпіони та призери були відзначені грамотами та медалями.

10 січня в ДЮСШ стартував чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу. Його урочисто відкрив перший заступник голови РДА Віктор Сапальов. Участь в чемпіонаті бере 9 команд: «Надія», «Спарта», «ДЮСШ» (смт Чернігівка), «Вікторія» (с. Довге), «Волна» (с. Стульневе), «Воход» (с. Новоказанкувате), «Граніт» (с. Новополтавка), «Стріла» (с. Богданівка), «Олімп» (с. Верхній Токмак).

Наприкінці минулого року також відбулося 2 значних для району спортивних події.

5 грудня в ДЮСШ було проведено обласний турнір з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 р.н., присвячений Дню Збройних Сил України. Змагання розпочалися з привітання першого заступника голови РДА Віктора Сапальова. В турнірі взяли участь команди з Оріхова, Полог, Приморська, Куйбишева та Чернігівки. Усього було зіграно 10 ігор. Перше місце виборола команда «Олімпієць» (Приморськ), друге – ДЮСШ м. Полог, третє – команда «Бізон» (Куйбишево), четверте – ДЮСШ м. Оріхів, п’яте – Чернігівська ДЮСШ.

26-28 грудня вихованці ДЮСШ відділення вільної боротьби взяли участь в Новорічному турнірі з вільної боротьби м. Токмак, поборовшись з командами з Маріуполя. Нікополя, Артемівська, Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська тощо. Найкращі результати з борців нашого району отримав В’ячеслав Копоть (тренер – В. Хоменко), виборовши у ваговій категорії 69 кг перше місце. Третім у цій ваговій категорії став Станіслав Омельченко (тренер – С. Макаренко).