флаг

Новини

Район урочисто зустрів День Соборності України
Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов, у рамках районних урочистостей з нагоди відзначення Дня Соборності України, що відбулися 22.01.2015 в РЦКД, вітав жителів та гостей селища з цим державним святом.

Розпочалися урочистості з Державного Гімну та хвилини мовчання на вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

– Гортаючи сторінки історії, осмислюючи їх, ми проходимо непростий шлях від Софіївської площі в Києві ХІХ століття до сьогодення, – звернувся до присутніх у залі Віктор Сапальов. – Хоча об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки було тимчасовим, воно мало величезне морально-політичне значення, підтвердивши прагнення українського народу жити в незалежній і соборній Українській державі. Українці ще ніколи не відзначали це державне свято як сьогодні – в умовах внутрішньої і зовнішньої загрози. Але ж сила народу – в його єдності, а об’єднує всіх нас саме любов до України.

Віктор Сапальов також подякував односельцям, усім жителям району за підтримку Збройних Сил України та зазначив, що всі ми пишаємося нашими земляками, які, не шкодуючи життів, нині захищають свободу та незалежність своєї країни. Він висловив впевненість, що ці суперечливі події, які нині відбуваються на Сході країни, лише ще більше згуртують нас як націю, побажав усім миру, щастя, добра і достатку.

Привітав земляків із Днем Соборності України також голова районної ради Олександр Романчук, а працівники районного центру культури та дозвілля подарували чудовий концерт.

Також цього дня керівники району поклали квіти до до бюсту видатного діяча українського державотворення, борця за незалежність України Т.Г. Шевченка та на могилу загиблого під час проведення АТО військовослужбовця, жителя с. Панфілівка В. Ільїна.

По всіх школах району було проведено низку тематичних заходів, які, зокрема, провели і жителі району, що брали участь у доленосних подіях кінця 2013 – початку 2014 року.