флаг

Новини

День Соборності України район зустріне урочистими зборами та покладанням квітів до могили загиблого в АТО
Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов провів 15.01.2015 засідання організаційного комітету з відзначення Дня Соборності України.

Основною тезою зборів стало твердження того, що відзначення Дня Соборності є датою, що нині як ніколи має гуртувати націю. Віктор Сапальов також підкреслив, що цього дня необхідно відзначити людей, які зробили свій внесок у становлення нашого краю, а значить і всієї країни, а також тих, хто активно підтримує волонтерський рух.

Розпочалися збори хвилиною мовчання на вшанування пам’яті загиблих під Волновахою. Урочисті збори було вирішено провести 22.01.2015 о 10.00 в районному центрі культури та дозвілля. Розпочнуться вони із хвилини мовчання у пам’ять тих, хто загинув, захищаючи свободу та незалежність України. Також програмою заходів перебачене покладання квітів до бюсту Т.Г. Шевченка та на могилу загиблого під час проведення АТО жителя Панфілівки Віталія Ільїна.

В усіх загальноосвітніх закладах району з нагоди цієї дати пройдуть тематичні заходи про історію творення Української держави, інформаційні години, зустрічей з військовослужбовцями, які брали участь в Антитерористичній операції на Сході України, членами їх сімей, волонтерами, громадськими активістами – учасниками Революції Гідності.

У музейних, клубних та бібліотечних закладах району будуть організовані виставки, експозицій, викладки літератури, присвячені боротьбі за свободу та незалежність України під час національно-визвольної революції 1917-1921 років, повстанського руху проти сталінської колективізації, дисидентського руху наприкінці 1980-х – початку 1990-х років, Помаранчевої революції та Революції Гідності, проведення Антитерористичної операції на Сході України.