флаг

Новини

Район вшанував пам’ять загиблих під Волновахою
Траурні збори на вшанування пам’яті загиблих внаслідок терористичного акту під Волновахою відбулися 15.01.2015 у колективі районної державної адміністрації, у день, який Президент України оголосив своїм Указом Днем жалоби.

Провели збори перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов і голова районної ради Олександр Романчук.


– Тероризм – явище недопустиме у ХХІ століття, – наголосив у своєму виступі Віктор Сапальов. – Під час обстрілу автобусу загинуло 10 мирних жителів, ще троє померли в лікарні. Ця трагедія відлунила у серцях кожного українця, патріота, і ще раз довела, що в ці скрутні для країни часи ми маємо об’єднатися, аби стати противагою насиллю.


Цього дня такі жалобні заходи були проведені у 51 колективі. О 12.00 район приєднався до загальнонаціональної хвилини мовчання. Також цього дня були скасовані всі спортивно-розважальні заходи, що планувались раніше. На всіх державних прапорах, розміщених на території району, пов’язано траурні стрічки, великий Державний Прапор України біля РДА приспущено.