флаг

Новини

Новий рік військовим дарували й діти нашого району
24 подарунки до Нового Року виготовили учні Богданівської школи та Чернігівської школи імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника для військовослужбовців, які захищають нині нашу країну у Донецькій і Луганській областях.

Серед того, що неодмінно зігріватиме солдат цієї холодної зими – плетені шкарпетки, виготовлені вручну подушки, листівки з теплими словами та надією на перемогу.

Зворушили малюнки учнів 1-А класу школи ім. А.М. Темника: діти з прапорами під новорічними ялинками та нерівні літери: «Чекаємо з Перемогою», виготовлені богданівськими школярами подушки із нашитими жовто-блакитними прапорами та серцями, паперові янголи…

Подарунки були відправлені в зону проведення Антитерористичної операції за підтримки волонтерів запорізького благодійного фонду «Лебедія» та Фонду допомоги країні «Сестри Перемоги». Вони, під час візиту до району, розповіли, якими важливими та дорогими для солдат є такі вироби. Багато хто обклеює ними намети, де спить, а дехто носить у кишені біля серця – послання невідомих їм українських дітей, заради яких військові ризикують власними життями.

Крім того, Чернігівська та Богданівська школи зібрали чималий вантаж гуманітарної допомоги. Частина його вже доставлена у район Маріуполя, де проходять службу двоє наших земляків.