флаг

Новини

Для дітей-сиріт та дітлахів із АТО Новий рік вже настав
24 грудня у приміщенні РКЦД відбулося свято Нового року для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей із прийомних сімей.

Із теплими привітальними словами та найкращими побажаннями до присутніх звернулися перший заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Сапальов, начальник організаційно-правового відділу апарату районної ради Лідія Коротич, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Наталія Житарюк, помічник депутата Верховної Ради України Олександра Пономарьова Алла Циндра.

Кожному маленькому учаснику свята було вручено солодощі від депутата Олександра Пономарьова та набір канцтоварів від Запорізького обласного центру молоді Запорізької обласної ради, який уже другий рік поспіль проводить акцію «Подаруй світло».

Дуже цікаву захоплюючу концертну та конкурсну програми для діток підготували учні 7 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника під керівництвом вчителів Тетяни Самодзін і Валентини Диби.

Також від народного депутата усі дошкільнята з дитячих садочків та НВК району отримали у подарунок іграшки для розвитку творчих здібностей. До всього, у новорічні свята 39 дітям-переселенцям із зони АТО, 14 діткам, чиї батьки перебувають у зоні антитерористичної операції та 19 малюкам, що опинилися в складних життєвих обставинах, будуть вручені солодкі подарунки від народного обранця.