флаг

Новини

Абітурієнтам району розповіли про вступну кампанію 2015 року
У вівторок, 23.12.2014, у приміщенні РЦКД відбувся “День абітурієнта-2015”. Представники вишів та коледжів Запорізької області ознайомили майбутніх випускників шкіл району з умовами вступу до своїх закладів у наступному році.

Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської РДА запросив гостей із Запоріжжя, Бердянська, Василівки та Мелітополя. Представники БДПУ, КПУ, Бердянського машинобудівного коледжу, Бердянського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету, Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ зустрілися з учнями 9 і 11 класів шкіл нашого району, розповіли їм про умови вступу до своїх закладів та навчання в них.

– Перед майбутніми абітурієнтами постає проблема вибору свого шляху в сьогоднішньому нелегкому житті. Сподіваємося, цей захід допоможе їм у такому непростому питанні, – зазначив перший заступник голови РДА Віктор Сапальов.

Говорили, зокрема, про зміни, внесені новим Законом України “Про вищу освіту” – встановлення коефіцієнтів складових конкурсного балу. Як і раніше, конкурсний бал складатиметься з балів сертифікатів ЗНО, творчих конкурсів (у разі їх проведення), додатку до атестата та додаткових балів. Проте вага кожної з цих складових визначатиметься конкретним вищим навчальним закладом самостійно. Окрім рекламних проспектів вишів, школярі отримали від директора електротехнічного коледжу ЗНТУ Євгена Рябенка довідники вищих та професійно-технічних навчальних закладів освіти нашої області.

Всього, за інформацією відділу освіти, у 2015 році завершать навчання у школі понад 170 дев’ятикласників і близько 130 учнів 11 класів.

Артем ЗАВНЕУСОВ.