флаг

Новини

До відома потенційних заявників інвестиційних програм і проєктів

Чернігівська РДА доводить до вашого відома лист ЗОДА

Про подовження терміну попереднього конкурсного відбору програм і проектів на 2021 рік

У порядку інформування повідомляємо, що термін подання заявок на попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, подовжено до 30.06.2020 (включно).

Відповідна інформація розміщена на вебсайті облдержадміністрації в розділі «Інформація для ЗМІ. Оголошення» за посиланням https://www.zoda.gov.ua/news/50658/ а також на сайті Мінрегіону України https://new.dfrr.minregion.gov.ua/ на сторінці «Запорізька область» у розділі «Новини області».

Пропонуємо потенційним заявникам активізувати роботу з підготовки проєктів та подання їх для участі у конкурсному відборі.

Звертаемо увагу, що інформація про інвестиційні програми і проєкти регіонального розвитку, що плануються до реалізації у 2021 році за рахунок коштів ДФРР, має бути розміщена в електронному вигляді на платформі Мінрегіону України https://new.dfrr.minregion.gov.ua/.

Перелік технічних завдань, на які оголошено конкурсний відбір на 2021 рік, розміщено на сторінці «Запорізька область» платформи Мінрегіону України у розділі «Технічні завдання» за посиланням: https://new.dfrr.minregion.gov.ua/zaporizka-oblast/tehnichni-zavdannya.

Контактні телефони, за якими можна отримати консультацію із зазначеного питання: (061) 239-03-47, 224-61-22, 224-62-63.