флаг

Новини

Оголошення

про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Чернігівського району

Чернігівська районна державна адміністрація Запорізької області (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Чернігівського району (далі - конкурси).

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами, розпорядження голови райдержадміністрації від 19.07.2013 № 241 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування» зі змінами, яке зареєстровано в Чернігівському управлінні юстиції 30.07.2013 року за № 9/309, розпорядження голови від 01.06.2017 № 177 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Перелік обєктів конкурсу із зазначенням основних характеристик додається.

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Чернігівського району (далі - Умови), затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 19.07.2013 № 241 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування» зі змінами, яке зареєстровано в Чернігівському районному управлінні юстиції Запорізької області 30.07.2013 року за № 9/309. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Чернігівського району, та перевізників-претендентів.

На конкурс виносяться маршрути (рейси), які входять до затвердженої мережі приміських автобусних маршрутів, що затверджена розпорядженням голови запорізької державної адміністрації від 01.02.2017 № 30 «Про затвердження мережі міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області».

Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями, на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах - А, В, І, ІІ, ІІІ;

рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Чернігівського району, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка відповідно становить 10 відсотків.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

Під час визначення переможця конкурсу перевага надається претендентам-перевізникам, які мають власну матеріально-технічну базу та власний рухомий склад.

На кожному об'єкті конкурсу, забезпечується робота не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам – на 1 рік.

Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

Необхідну інформацію про об'єкти конкурсу можна одержати за телефоном: 9-12-87.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 17-00 26.06.2017.

Документи на конкурс подаються до райдержадміністрації за адресою: 71202, смт. Чернігівка, вул. Соборна (Леніна), 401, к. 27. Режим роботи: з понеділка по четвер - з 8-00 до 17-00, п’ятниця – з 8-00 до 15-45. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка, і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

5) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

6) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмову інформацію про їх відсутність;

7) анкету встановленого зразка;

8) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Комплектність поданих документів перевіряє в міру їх надходження Організатор.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою «N 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою «N 2», який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах N 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні конкурсного комітету, а подані ним пропозиції достатні для виконання перевезень тільки на частині об'єктів конкурсів, він повинен визначити пріоритети щодо визнання його переможцем у конкурсах, про що робиться запис в розділі IV заяви, і в разі визнання його переможцем у конкурсі (конкурсах) з вищим пріоритетом до участі в інших конкурсах він не допускається.

Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою смт Чернігівка, вул. Соборна (Леніна), 401, к. 27 у час, визначений для прийому документів на конкурси. Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки заяви та анкети, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

Місце проведення конкурсу (засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників): смт Чернігівка, вул. Соборна (Леніна), 401, каб. № 1. Початок конкурсу - о 14-00 20.07.2017.

Плата за участь у конкурсах не стягується.

Для довідок з питань проведення конкурсів звертатися за телефоном: 91287.

ПЕРЕЛІК

об`єктів конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального

користування, які не виходять за межі території Чернігівського району

з/п

 

Назва маршруту

Номер рейсу (маршру-ту)

Час

відправлення

Дні роботи

Кількість автотранс

портних засобів

Режим руху або порядок здійснення перевезень

Категорія

автобусу

Клас

автобусу

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

Чернігівка (АС)- Обіточне

347

06-15 (07-16)

12-00 (13-00)

1-7

1

Звичайний

М2,М3

А,В,І,ІІ,ІІІ